DİJİTAL MEDYA BİLİŞİM

Sanal Dünya'nın Feneri

DİJİTALMEDYABİLİŞİM

Öncelikle firma ismimizi oluştururken, üç kelimeyi (Dijital, Medya ve Bilişim'i) özenle seçtik. Hizmet verdiğimiz sektörde yaptığımız işi en iyi ismimizin tanımladığına inanıyoruz.

Marka ismimiz Dijital Medya Bilişim olarak verdiğimiz hizmetlerde önceliğimiz müşterilerimizin iş hacmine göre; ihtiyaç ve bekleklentilerini karşılayarak doğru hizmeti sunmaktadır...


Hizmet Çeşitliliğimiz

Dijital (Grup) Medya Bilişim Teknolojileri bulunduğumuz sektörü Grup ise iş ortaklarımızı temsil etmektedir. Biz İş Ortaklarımız ile Birlikte Güçlüyüz.

Müşteri Memnuniyeti

Dijital Medya Bilişim, Bireylerin ve Kurumların istekleri ve beklentileri doğrultusunda talep ettikleri hizmetleri eksizsiz ve zamanında yerine getirerek müşteri memnuniyetini varlığı gereği ilk sırada tutar.

Hizmette Eşitlik İlkesi Önceliğimizdir...

İş Ortaklarımızla Birlikte Büyüyoruz ve Müşterilerimize En İyi Hizmeti Sunuyoruz

Dijital Medya Bilişim olarak müşterilerimizin beklentilerine doğru cevap verebilmek için Sektörde öncü Firmalar ile de işbirliği yapmaktadır. Web tasarım,web yazılım, e-ticaret, pazaryerleri, entegrasyon, e-fatura, e-irsaliye gibi alanlarında uzman firmalarla işbirliği yaprak müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine göre cevap vermektedir.

Hizmet Sözleşmesi

Hizmet Sözleşmesiyle Müşterilerimizin Aldığı Hizmeti Garanti Altına Alıyoruz, Çünkü Müşterilerimizin Her Ne Sebeble Olursa Olsun Mağdur Olmasını İstemiyoruz.

GENÇ GİRİŞİMCİ