YAZILIM TEKNOLOJİLERİ HIZ KESMEDEN KENDİNİ YENİLEMEYE DEVAM EDİYOR

İletişim, sanayileşme, ticaret ve birçok alandaki etkileşimlerin değişimiyle birlikte yazılım teknolojilerine olan rağbet artıyor. Bu Artışla birlikte yazılım teknolojileri hız kesmeden kendini yenilemeye devam ediyor.

Geçmişten günümüze not defteri, faks makinesi, takvim hesap makinesi, ansiklopedi, telefon ve gazete bulunurken 21. Yüzyıl dünyası tüm bu nesneleri tek bir çatı altında topluyor. İnsan hayatını doğrudan etkileyen bu araçlar tamamen dijitalleşiyor.

Masaüstü uygulamalardan web tabanlı uygulamalara geçişin başladığı ve hızla ilerlediği bir çağda; İnsan gücünün yerini birkaç düğmeye basarak makinelere bırakması, gerçek mağazacılıkta sanal mağazacılığa geçilmesi, firmaların gazete sayfalarında reklam vermesi yerine; internet üzerinden kendini kapsamlı tanıtması ve pazar payını yükseltmesi, insanların bilgiye kolay ve hızlı erişmesiyle birlikte beraberinde getirdiği fonksiyonel verimlilik gibi birey ve toplum, özel ve kamu sektörü açısından saymakla bitmeyecek oluşum dijital değişimle birlikte devam ediyor...Dünya Dijitalleşiyor...

GENÇ GİRİŞİMCİ