• Superslides image

  E-TİCARET

  Hangi E-Ticaret Hizmetini Almalıyım ?

  Detaya Git
 • Superslides image

  DİJİTAL MEDYA BİLİŞİM

  İş hacminize göre E-Ticaret, pazaryerleri, web tabanlı muhasebe uygulamarı. İhtiyacınıza göre hizmet...

  Detaya Git
 • Superslides image

  PAZAR YERLERİ

  Pazar yerleri için hangi E-Ticaret Entegrasyonlarını Kullanmalıyım?

  Detaya Git

DÜNYA DİJİTALLEŞİYOR VE GELECEK BİLİŞİMDE. DİJİTALLEŞEN DÜNYA'DA SİZDE YERİNİZİ DİJİTAL MEDYA BİLİŞİM İLE ALIN...

VERDİĞİMİZ BAŞLICA HİZMETLER NELERDİR ?

DİJİTAL MEDYA BİLİŞİM

Dijital Medya Bilişim olarak müşterilerimizin beklentilerine doğru cevap verebilmek için Sektörde öncü Firmalar ile de işbirliği yapmaktadır. Web tasarım,web yazılım, e-ticaret, pazaryerleri, entegrasyon, e-fatura, e-irsaliye gibi alanlarında uzman firmalarla işbirliği yaprak müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine göre cevap vermektedir.

ONLİNE KARTVİZİTİNİZ WEB SİTENİZ.

Bir kartvizit firmanızın iletişim bilgilerini nasıl temsil ediyorsa bir web siteside internet üzerinde en iyi biçimde firmanızın tüm detaylarıyla sizi temsil eder, tanıtır ve firmanız hakkında ilk izlenimi bırakır, bu yüzden bir web sitesinin temsil ettiği firmayı tam anlamıyla yansıtması en önemli etkendir.

YETENEKLERİMİZ

Web Yazılım & Web Tasarım & Web Dizayn & Otomasyon & Tasarım & E- Ticaret & Grafik Çalışması & Marka Danışmanlığı & Kartvizit Çalışması & Katalog Çalışması & Responsive Web Çalışması & Mobil Uyumlu Web Çalışması & Broşür Çalışması & Logo Çalışması

DİJİTAL MEDYA BİLİŞİM!


FİKİRLERİNİZİ AKTARIN !

Dijital Medya Bilişim'e Yaptığınız işi, Düşüncelerinizi Söyleyin Size ihtiyacınız olan Çözümleri Sunsun!

NASIL YAZILIM ?

Dijital Medya Bilişim ile İhtiyaca Göre Hizmet ! Alanında Uzman Firmaların; Web Tasarım, Web Yazılım, Mobil Uygulamar, E-Ticaret, Otomasyon Uygulamaları, Pazaryerleri Uygulamaları, E-Fatura,e-Fatura, E-Arşiv, E-Defter, E-İrsaliye, E-Müstahsil Makbuzu, E-Serbest Meslek Makbuzu, E-Mutabakat, E-Bilet...gibi hizmetleri kendi bünyesinde toplayarak müşterilerinin ihtiyacına göre en iyi ve en uygun hizmeti sunmaktadır.

ÜRÜNLERİMİZE GÖZ ATIN !

GENÇ GİRİŞİMCİ